Salon Uzunlar Hakkında

Salon Uzunlar 1987 yılında Mustafa AKARSU girişimciliği ile hizmet hayatına başladı. 30. yılını kutladığı şu günlerde hizmet kalitesini müşterileriyle birlikte daha da ileriye taşıyor. Yenilikçi, teknolojik altyapısı ve hizmet anlayışıyla fark yaratan mekân; farklı konsepti, zengin hizmet seçenekleri sektörün öncüleri arasında yer alıyor. Görüntü ve tasarım şıklığı ile kaliteli hizmet ilkesiyle sizlere unutulmaz saatler yaşatma devam ediyor. Güler yüzlü personeli, kaliteli hizmeti ve alternatif düğün paketleriyle müşterilerine en uygun fiyat avantajını birarada sunan Salon Uzunlar böylelikle müşteri memnuniyetini öncelikle ilke ediniyor. 1987 yılından bugüne düğün, davet ve organizasyonları büyük bir özenle gerçekleştiren Salon Uzunlar, hayatınızın en güzel gününü unutulmaz kılmak için sizleri bekliyor...
 

Hayatınızdaki bu en güzel günü, sınırsız hizmet anlayışımızla düşlerinizdeki gibi bir geceye çevirmek için sizleri SALON UZUNLAR'a bekliyor..

MİSYONUMUZ
Misafirlerimizin hayal ettiği eğlenceyi en iyi servisi sağlamak ve en şık görkemli organizasyonları  gerçekleştirmek ve  geliştirmek.

VİZYONUMUZ
Teknoloji ile  bilgi birikimimizi ve tecrübemizi birleştirerek  Sektöründe  lider olmak.

AMACIMIZ